Bloog Wirtualna Polska
Są 1 277 184 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Najlepsze opakowania na filmy

sobota, 30 listopada 2013 16:32

C:\fakepath\covercity_3.jpg               Całkowicie darmowa strona z okładkami, wystarczy tylko rejestracja i można pobierać dobre okładki dvd, serwis Covercity powstał w 1983 roku na początku udostępniając okładki vhs, z biegiem czasu zmienił nazwę właśnie na CoverCity. W okresie tym zgromadzono ponad 459.945 okładek dvd i 239.945 okładek blu-ray w serwisie jest zarejestrowanych 9.456.934 użytkowników z całego świata, każdego dnia jest pobieranych 35.956 okładek.

             To tylko statystyki w tym roku tak naprawdę liczy się tylko to co mamy do zaoferowania! Szukając okładek na pewno trafiłeś na naszą stronę, teraz wystarczy tylko założyć konto i można pobierać okładki. W tym roku wprowadzono nową usługę – można zarabiać na własnych okładkach dvd, wgrane przez ciebie okładki dvd zarabiają całą dobę przez siedem dni w tygodniu, jest to jedyny na świecie serwis który płaci za okładki dvd. Bardzo często za okładki dvd należy płacić! Jednak w CoverCity można zarabiać na okładkach oryginalnych i autorskich, jeśli wgrasz nam własną okładkę dvd lub blu-ray będzie ona przynosiła ci dochód prze cały rok.

Nigdzie nie znajdziesz takiego rozwiązania, wszyscy chcę mieć okładki dvd za darmo, ale nie zdają sobie sprawy że utrzymanie takich serwisów z okładkami kosztuje i właśnie dlatego jest taki wiele płatnych stron internetowych. Darmowe strony internetowe z okładkami dvd bazują najczęściej na kradzionych okładkach blu ray, jednaj jeśli docenisz pracę innych ludzi nie powinieneś korzystać z takich serwisów które udostępniają kradzione okładki. Jeśli chcesz podzielić się z innymi pobraną okładką dvd wypada najpierw spytać o zgodę jej właściciela lub autora. To że pobrałeś okładkę dvd i posiadasz ją dla siebie nie upoważnia do tego abyś udostępniał ją na innych serwisach internetowych.

 C:\fakepath\covercity_4.jpg           W CoverCity mają bardzo dobrą i skuteczną metodę na ludzi którzy udostępniają okładki w innych serwisach z okładkami dvd bez zgody ich autorów, wszystkie takie konta są dożywotnio blokowane, a dodatkowo blokadzie podlegają numery IP z których było zakładane konto i z których były logowania. Użytkownik który zostanie złapany na kradzieży okładek zostanie zablokowany a jego wszystkie dane osobowe udostępnione publicznie.

                 Zanim wgrasz okładkę autorską na inna stronę a nie jesteś jej autorem zastanów się czy warto, ponieważ zostaniesz zablokowany na zawsze a dodatkowo twoje dane i reputacja złodzieja zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom świata.

          Interesują ciebie okładki dvd to koniecznie szukaj moich innych publikacji na tematy związane z okładkami dvd, jest ich bardzo dużo i na pewni znajdziesz coś interesującego.


Podziel się
oceń
1
0

komentarze (21) | dodaj komentarz

Okładki na płyty dvd

wtorek, 20 listopada 2012 19:17


W dzisiejszych czasach coraz częstszym hobby dla wielu ludzi staje się zbieranie filmów dvd, dzieje się tak, ponieważ cena filmów dvd jest już stosunkowo niska a tym samym filmy stają się dostępne dla większości ludzi. Znaczny wpływ na zwiększenie zainteresowania filmem dvd mają tzw. „wydania gazetowe” , jednak takie płyty z filmami załączane  do gazet nie posiadają najczęściej okładki dvd, fakt ten jest sporym problemem dla wielu prawdziwych kolekcjonerów, ponieważ bez stosownej okładki dvd  swojej płyty nie można estetycznie wyeksponować. 

 

                   Z takimi  samymi problemami  borykają się hobbyści, którzy nagrywają filmy podczas ich transmisji w TV (np. na stacjonarnych nagrywarkach dvd) , po nagraniu takiego filmu z TV są w posiadaniu samej płyty bez okładki dvd. Ze względu na wciąż rosnące zainteresowanie filmami dvd i w celu propagowania twórczości związanej z tą branżą powstał profesjonalny serwis, który udostępnia powszechnie okładki dvd. Oprawy dvd są tworzone przez profesjonalnych grafików, którzy są również miłośnikami filmu i kina a poprzez udostępnianie swoich prac w „Okładki dvd CoverVil”  rozpowszechniają swoje zainteresowania. Dzięki temu można teraz odnaleźć opakowanie na swoją płytę dvd i odpowiednio ją oprawić.

Graficy ci tworzą okładki dvd do wszystkich filmów (bez erotyki), również do takich które nie miały oficjalnego wydania na dvd, a były np. emitowane w TV, lub filmy film był wydany tylko jako dodatek promocyjny do jakiejś gazety bez okładki dvd. Opakowania dvd są dostępne dla każdego kto jest w potrzebie, czyli nie posiada okładki dvd na swoją płytę, lub oprawa dvd w jego oryginalnej płycie została zniszczona w różnych sytuacjach losowych.  Niejednokrotnie okładki dvd  „custom”  czyli tworzone przez grafików dla własnych potrzeb a w tym przypadku na zamówienie  „- serwisu Okładki dvd CoverVil” są ładniejsze od oficjalnych wydań dostępnych w sprzedaży i dlatego duża ilość hobbystów zastępuje swoje oryginalne okładki dvd pobranymi z w/w serwisu.

 

Teraz każdy kto ma komputer i dostęp do Internetu może bez problemu pobrać  określoną okładkę dvd  i po jej wydrukowaniu ładnie opakować swój film. W serwisie obecnie znajduje się ponad 9.000 okładek dvd i z dnia na dzień ich liczba wzrasta , także ciężko jest nie znaleźć okładki dvd której szukamy, jednak gdy zaistnieje taka sytuacja (nie ma jakiejś okładki)wtedy administracja serwisu zleca wykonanie brakującej okładki dvd i zostaje ona wykonana w przeciągu kilku dni. Dzięki temu serwisowi wielu kolekcjonerów filmów dvd nie ma już problemu z brakiem okładki, a jednocześnie może estetycznie wyeksponować swoje filmowe zbiory, które ładnie opakowane cieszą nie jedno oko. 

Najnowsze okładki dvd do wielu folmów i bajek, proszę zapoznać się z przedmiotowym serwisem.


Podziel się
oceń
5
0

komentarze (16) | dodaj komentarz

niedziela, 21 stycznia 2018

Licznik odwiedzin:  9 310  

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Archiwum

O moim bloogu

Najnowsze Okładki do filmów kinowych i przedpremierowych zobacz jak powinny wyglądać profesjonalnie wykonane okładki!!!

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 9310

Lubię to

Więcej w serwisach WP

abczdrowie

Pytamy.pl